Biz kimiz ?

Kalite politikamız

 

Sektördeki yılların tecrübe ve birikimini Pedem Muayene çatısı altında birleştirerek bağımsız, tarafsız, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla Malatya da kurulmuştur.

Pedem Muayene periyodik kontrollerin önemini ve ciddiyetini bozmadan kontrol ve testlerin her zaman titizlik ve dürüstlük ile yapılmasını önemseyen bir kuruluştur. Kalite algısını ön plana çıkararak yapılan muayeneler sonucunda can ve mal kaybını minimuma indirmek, hizmet alan firmaların iş güvenliği algısını arttırmak ve bu sonuçtan aldığımız gurur ile anılmaktır.

HAKKIMIZDA

gallery/unnamed (3)

Verdiğimiz hizmetler TS EN ISO / İEC 17020 Standardı doğrultusunda ulusal ve uluslararası standartların gereklilikleri ile kanun ve yönetmeliklere uygun olarak ve kendi kalite politikamızı sürekli olarak geliştirmeyi benimseyerek hizmet vermektir.

Muayenelerin bağımsızlığı, tarafsızlığı Pedem Muayene sorumluluğundadır. Yapılan tüm muayenelerin her türlü idari, ticari, mali ve teknik iç ve dış baskılardan ve etkilerden uzak tutulduğunu ve muayene hizmetlerini tehlikeye atacak hiçbir faaliyete girilmeyeceği konusunda bize güvenebilirsiniz.

 Pedem Muayene Personeli; Tarafsızlık, Bağımsızlık ve dürüstlük ilkesine uygun bir şekilde, görevlerini her ne amaçla olursa olsun maddi ve manevi çıkar beklemeksizin, mesleki etik kurallara bağlı, bilimsel ve teknik kriterlere göre ve aynı zamanda personelimizin sabit ücretle çalıştığını, aldıkları ücretin muayene sayısı ve sonucu ile ilgili olmadığını,  Pedem Muayene veya dışındaki kişiler tarafından muayene sonuçlarına müdahale edilemeyecek şekilde yürütüldüğünü, hiçbir şekilde ayrım yapmadan muayene işlemini gerçekleştireceğini,  Pedem Muayene olarak taahhüt ederiz.

Pedem Muayene, yasal geçerliliği olan taahhütler aracılığı ile muayene faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi boyunca elde edilen veya oluşturulan tüm bilgilerin yönetiminden sorumludur. Muayene faaliyetlerine ilişkin kayıtlar yasal mevzuata uygun olarak en az 5 yıl süre ile saklanır. Muayenelerde görev alan personel, gizlilik ilkesine uygun davranmakla yükümlüdür. Müşteriye ait bilgiler her ne suretle olursa olsun müşterinin yazılı onayı alınmadan 3. Kişilerle paylaşılmaz.

Pedem Muayene Faaliyet alanları, Kaldırma ve iletme Ekipmanları, Basınçlı Kaplar, Elektriksel Ölçüm ve Tesisatı, Yangın ve Havalandırma Tesisatları, İş makinaları, Yapı İskeleleri, Depolama ve Raf Sistemleri, Makine ve Tezgâh muayenelerini gerçekleştirerek bu alanda ülkemizde öncü bir firma olmayı hedeflemektedir.