gallery/2017-10-02-photo-00000210
gallery/teklif

Hakkımızda

 

    Pedem Muayene ve Gözetim;  2016 yılında Malatya’da kurulan 2Tek Mühendislik firmasının isim değişikliği sonucu oluşan bir firmadır. İş sağlığı ve güvenliği alanında muayene, teknik ölçüm faaliyetlerini yürütmektedir.PedemMuayene ve Gözetim, her sektörden lider kuruluşlara muayene, teknik ölçüm alanında hizmet vermek isteyen ve bu doğrultuda hedefleri çerçevesinde ilerlemeye devam eden, ülkemizde bu alanda söz sahibi olmak isteyen bir kuruluştur.

    Amacımız, öncelikle kurumsal olarak çalıştığımız tüm işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği kültürünü geliştirmek, gerek saha uygulamaları gerekse yasal mevzuat kapsamında işletmelerin gerekli dokümantasyonların sağlanmasında yardımcı olmaktır. Diğer yandan ise yaptığımız çalışmalar ile her platformda kabul gören değer yargıları ve standartlar oluşturmak.

 

gallery/images

İş Güvenliği Yaklaşımımız

 

İş sağlığı ve güvenliği evrensel insan haklarının bir gereğidir. Bu bağlamda iş sağlığı ve güvenliği, insanların ve toplumların yaşam standartlarının en üst düzeye çıkmasında çok önemli bir yere sahiptir. En gelişmiş toplumların, çalışanlarının sağlık ve güvenliğine en çok önem veren toplumlar olduğu gerçeği zaten karşımızdadır.
Bu konuda Pedem Muayene ve Gözetim çalışanları olarak kendimizi öncelikle gönüllülük esasına uygun çalışan insanlar olarak konumlandırmayı uygun buluyoruz. Bu durumda bize düşen, ülkemizde bu alanda yaşanan maddi manevi kayıpların azaltılması ve tamamen önlenmesi için iş sağlığı ve güvenliği konusunun öneminin daha iyi anlaşılmasını sağlamak ve bu konudaki gelişmelere teknik birikimimizle katkıda bulunmaktır.

gallery/gffgcb

Misyonumuz

 

Periyodik Test ve Kontroller ile ilgili sahip olduğumuz mühendislik ve uzmanlık alanlarımız ile ilgili müşterilerimizin talep ve beklentilerini koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla karşılamak için varız…

Vizyonumuz

 

Periyodik Test ve Kontroller alanında mühendislik ve uzmanlık alanlarımızla ilgili olarak tercih edilen, tavsiye edilen güvenilir bir kuruluş olmaktır.

gallery/misyon
gallery/vizyon